⇒  Draje; üzeri şeker ve çikolata ile kaplanmış tek ısırık büyüklüğündeki(lokmalık) kuruyemişin tanımıdır.  Biz bu şekeri azalttık, çikolatayı arttırdık ve içerisine giren kuruyemişleri en kalitelisinden seçip kavurduk.
⇒  AR-GE sonuçları ve yıllar içerisinde edindiğimiz deneyime dayanarak draje kaplamalarını sütlü veya bitter, kendi seçimlerimize göre yapmaktayız. “Beyaz Çikolata Kaplı Drajeler” her ne kadar cazip gelse de pek tercih edilmemektedir. Eğer yeterli talep sizlerden gelirse -yorum ve mesaj olarak; portföyümüze eklenecektir.

 

KAHVELİ LOKUM DRAJE

Merkezinde kuruyemiş bulunmadığı için teknik olarak draje olmayan bu ürün, kafelerde Türk Kahvesi’nin yanında bir adet sunularak karşınıza çıkmış olabilir. Artık satın alarak dilediğiniz gibi evinizde tüketebileceğiniz veya kendi misafirlerinize sunabileceğiniz bu ürünün merkezinde bulunan glikoz şurubu içermeyen lokum içerisindeki kavrulmuş ve iri çekilmiş Orta Amerika’ya ait kahve çekirdekleri; yetişkinler için ciddi haz verici olsa da çocuklar tarafından maalesef tercih edilmemektedir. Yalnızca sütlü çikolata ile üretilmektedir.

ANTEP FISTIK DRAJE

Antep fıstık draje; merkezinde yer alan lezzetli kavrulmuş kabuksuz antep fıstıkları, perakende sektöründe satılma amaçlı üretildiğinden maliyeti düşürmek adına çikolata oranı arttırılır ve albenisi artsın ve koruma sağlaması amacıyla parlatılır. Bu ürün ise lüks pastacıların, pasta içerisinde lezzet vermek amacıyla kullandığı daha az miktarda saf çikolata ve daha çok oranda antep fıstığı içeren muadili olmayan özel bir üründür. İster pasta/kek yapımında ister draje olarak yemelik olağanüstü lüks bir ürün olmasına karşın  “Kalite Herkes İçindir” misyonumuz ile fiyatı oldukça düşük tutulmuştur. Önce araştırmanız, sonra denemeniz ve nihayetinde takdir etmeniz dileği ile…

 

FINDIK DRAJE

Çoğu üreticinin portföyünde yer alan ve tüketiciler tarafından en çok tercih edilen draje ürünü fındıktır. Böyle bir üründe fark yaratabilmenin sırrı seçilen fındıkların lezzeti ve kalitesi yanı sıra kullanılan çikolatanın lezzeti ve oranıdır. Bu kaliteye biçtiğimiz fiyat ile de fark yaratabilmeyi ve bu ürünü tüm tüketicilere ulaştırabilmeyi dilemekteyiz.

Tek çeşit, yemesi en lezzetli olan kombinasyon; sütlü çikolatalı olarak üretilmektedir.

 

BADEM DRAJE

Bir diğer sevilen draje ürünü olan badem draje, merkezinde kavrulmuş ithal badem bulundurmaktadır.Popüler olarak bilinen hali gibi üzeri artı şeker şurubu ile kaplanıp sonrasında renklendirilerek görsel cazibesi arttırılmamıştır ancak yendikten sonra hak verilebilecek şekilde kaplanan çikolatanın kalitesi ile lezzeti arttırılmıştır.