Sık Sorulan Sorular

⇒  Perakende satış alanında “kalite herkes içindir” sloganını gerçekleştirebilmek adına sadece bu site ile yer alan Levin, bu satış platformu yeni kurulduğundan zaman içerisinde siz değerli alıcıların merak ettiği sorular ile gelişecektir. Sorularınızı yorumlar ile veya doğrudan iletişim sekmesinden bize iletebilirsiniz. Sık sorulanlar bu sayfada cevapları ile birlikte zaman içerisinde yerini alacaktır. B2B çalışma hayatımıza dair sık sorulan sorular ve cevapları aşağıdadır.
-Sitenizden alışverişe nasıl güvenebilirim?

+ Sitemizdeki ödeme sistemleri “iyzico” güvencesi altındadır. Sitemiz incelenip gerekli evraklar ile denetimden geçtikten sonra altyapı hizmeti sağlama görevini üstlenen iyzico pek çok prestijli firmanın ödeme sistemi olarak mevcut bulunur. Detaylı bilgi almak için: https://www.iyzico.com/kendim-icin/korumali-alisveris  

-Kargo ücreti politikası nedir?

+Kargo ücretini 250TL altı alımlarda alıcı yani siz değerli müşterilerimiz öder. Kapıda ödeme seçeneği; iyi niyet ile çıktığımız bu yolda son anda vazgeçilen ve geri gelen kargolar ile zarar görmemek adına bulunmamaktadır.  Kargo ücreti sabit olup 25TL ‘dir.

-Her gün çikolata yiyor musunuz ?
+Evet, her alınan, üretilen parti bizim kalite standartlarımızdan geçmeden size gelemez. Bir sorun olması durumunda buna fabrika içerisinde, üretim aşamasında müdahil olunur.
-Madlen/ Bonibon veya spesiyal çikolata yapıyor musunuz?
+Hayır, maalesef bu ürün gamında veya spesyal çikolata adı verilen trüff veya el emeği ile yapılan perakende ürünler üretmiyoruz. “Çikolata Fabrikası” olarak endüstriyel pastacılık ürünlerinden yüksek tonajlarda üretim yapıyoruz. El emeği ürünleri işin ehli pastane ustalarına bırakıyoruz.
-Yerinizi ziyaret edebilir miyim?
+Kapımız ; Pazartesi- Cuma hafta içi her gün saat 10 :00 -18-00 arası herkese açıktır. Önceden randevu alınması, yetkili birimin şirkette bulunması ve yardımcı olabilmesi açısından önemle rica olunur. Fakat bu zaman aralığında her zaman karşınızda yönetimden bir muhatap bulabilirsiniz. İletişim sekmesindeki Google Harita’dan veya Tem Sultanbeyli gişesinden çıkıp Battalgazi Mah. tabelasını takip ederek fabrikamızın bulunduğu AYTOP ‘ a varabilirsiniz.
-Özel reçetelerde yardımcı olabilir misiniz?
+Evet , isteğiniz doğrultusunda firmaya özel reçetede üretimler, işbirlikleri mevcuttur.
-Kendi markamız adına üretim yaptırabilmemiz (Private Label) mümkün müdür?
+Evet, şartlarda anlaşıp sözleşme imzalanması doğrultusunda markanız adına üretim yapabilmekteyiz. İsteğiniz doğrultusunda markanız adına etiket ve ambalaj çalışmamız da mevcuttur.