⇒  Dekorasyon için kullanılan pastacılık malzemeleri; yapılan ürünün sadece görüntüsüne değil, doğrudan tadına ve yeme keyfine de etki eder. Örneğin pastanın dışına sıvanan kremanın sadece boş ve sade görüntüsünü kapatmakla kalmaz, o kremaya kıtırlık ve çikolatalı lezzetini verir.
⇒  Bitter(siyah), Sütlü(kahverengi), Fildişi(beyaz) ve Renkli(pembe) olmak üzere 4 farklı renkte çeşitleri mevcuttur. Arzu edilen tatlının rengine göre müşteri tarafından seçilir.
⇒ Kurabiye, kek, pasta, dondurma, waffle vb… tüm tatlı ürünleri için dekorasyon mamüllerini kullanmak işlerinizi görsel ve tat açısından daha profesyonel bir seviyeye taşıyacak ve hem tatlıyı hazırlayanları hem de yiyenleri daha mutlu edecektir.
⇒  Dekorasyon ürünlerinin tümü hem kıtır ve parlak olabilmesi için ve doğrudan değil ürün içerisinde/üstünde/etrafında  tüketilecek küçük boyutlu ürünler olduğu için kokolinden mamüllerdir. 

 

DAMLA SERİSİ

Kek ve kurabiyelerin üzerinde dekoratif amaçla kullanılan bu damla şeklindeki ürünler fırınlanma sonucu yağını bırakmaz, şeklini korur. Piyasa muadillerine göre daha küçük boyutta olması ve damlama yöntemi ile üretilmesi nedeni ile kurabiye üzerinde daha estetik durur. Ürün parlatılmıştır.

Bitter-Sütlü-Beyaz-Pembe olmak üzere 4 çeşit mevcuttur. Aşağıdaki link “bitter” sayfasına yönlendirecektir ilgili ürünlerden diğer çeşitler seçilebilir.

FLEXİ SERİSİ

Pastalarınızın hem daha albenili gözükmesi hem de yumuşak pasta kreması ile birlikte yenirken flexilerin kıtır çikolata yapısı ile daha lezzetli olmasını sağlamak mümkün –dünyada bir ilk; muntazam kare şeklinde incecik bu dekorasyon ürünü estetik açıdan tatmin edici sonuçları lezzetli bir şekilde alabilmenizi sağlar.

Bitter-Sütlü-Beyaz-Pembe olmak üzere 4 çeşit mevcuttur. Aşağıdaki link “bitter” sayfasına yönlendirecektir ilgili ürünlerden diğer çeşitler seçilebilir.

VERMICELLİ SERİSİ

Vermicelli; kelime anlamı ile tel şehriye demek olsa da bu şekle sahip çikolatada da bu tanım evrenselleşmiştir. Çubuk çikolata olarak tanımlanabilen bu ürün yine pasta üstü süsleme ve pasta kenarı sıvama kullanılabildiği gibi; ufak-hafif boyutu ve estetik görünümü sebebi ile çok daha küçük tatlılarda veya dondurma üstü süslemelerde de kullanılabilmektedir.

Bitter-Sütlü-Beyaz-Pembe olmak üzere 4 çeşit mevcuttur. Aşağıdaki link “bitter” sayfasına yönlendirecektir ilgili ürünlerden diğer çeşitler seçilebilir.

KIRINTI SERİSİ

Pastalar yapıldıktan sonra eğer süslenmezse sade ve gösterişsiz durmakta fakat asıl önemlisi krema tadı olması gerekenden fazla hissedilmektedir. Kırıntı ürüneri; doğal biçimli taş şeklinde ve yine de her biri birbirinden farklı şekillerde 2-4mm aralığında büyüklüğe ve ışıltılı parlaklığa sahiptir.

Bitter – Sütlü – Beyaz olmak üzere 3 çeşit mevcuttur. Aşağıdaki link “bitter” sayfasına yönlendirecektir, ilgili ürünlerden diğer çeşitler seçilebilir.

PARÇA SERİSİ

Pasta kenarı sıvamak için fazla büyük olan bu ürün(4-7 mm boyutlarında); pasta üstü süslemelerinde veya pasta ve hamur işlerinin içinde o ürüne çikolatalı lezzeti verebilme amacı ile kullanılmaktadır. Draje amaçlı kullanıma da uygundur. Renklendirilerek “çakıltaşı çikolata” ürünler yapılmaktadır.

Bitter ve Sütlü olmak üzere 2 çeşit mevcuttur. Aşağıdaki link “bitter” sayfasına yönlendirecektir, ilgili ürünlerden diğer çeşitler seçilebilir.