KremA ürünleri serisi; adını “A” kalite hammaddelerden oluşan özel reçetesinden almaktadır. Bu eşsiz reçetenin oluşturduğu yapı ve başka lezzetler ile homojen ve doğru oranlarda karışabilmesini sağlayan makine teknolojimiz sayesinde, en lezzetli, aykırı, hayal ve merak edilen yeni lezzetler oluşturduk.
  Krema ürünleri ekmek vb. üzeri sürülebilir, doğrudan kaşıklanabilir veya pastacılık malzemesi olarak hayal gücünüzle ve damak tadınız ile doğru orantılı olacak şekilde tüm tatlılarınızda kullanılabilir.
⇒  Krema ürünlerimiz şekersiz veya vegan ürünler değildir. Sahip oldukları yüksek enerji ve besin değerlerine rağmen kesinlikle rejim/diyet ürünleri de değildir. Gurme pastacılık kremalarıdır. İçeriğinde bulunan en iyi kalitedeki hammaddelere rağmen fiyatlar; “Kalite Herkes İçindir.” sloganımız doğrultusunda; kaliteye herkesin ulaşabilmesi için düşük kar marjıyla satıldığından dolayı ucuzdur.
  Kendini ödüllendirmek isteyenlerin, tatlılarına farkı bir boyut katmak isteyenlerin ve en nihayetinde kendini veya sevdiklerini şımartmak ve mutlu etmek isteyenlerin yiyeceğidir.

tereyağlı sütlü krema afiş

TEREYAĞLI SÜTLÜ KREMA

Kek yaparken o mikserin dibinde kalan lezzetli kremanın tadını hatırlayın. O lezzeti paketleyip satmak süt bozulacağı için mümkün olmamaktadır. Tarafımızca yüksek oranda yağlı süt tozu ile üretilen ve gerçek tereyağı ile desteklenen ve vanilya ile lezzetlendirilen bu ürün diğer krema ürünlerimizin de çoğunun bazı/temelidir. Sadelikten yana olanlar, o nostaljik tadı yemek/yad etmek isteyenler veya bu bazın/temelin içine ekleyerek  kendi özel ürününü yaratmak isteyen şefler için kullanıma hazırdır.

çikolatalı mısır gevreği kreması

ÇİKOLATALI MISIR GEVREĞİ KREMASI

Kahvaltı amaçlı tüketilen bu mısır gevreğinin hem besleyici hem lezzetli olmasından yola çıkılarak hazırlanmış bu lezzetli krema; bol sütlü reçetesinin içerisinde gerçek çikolatalı mısır gevreği parçaları içermektedir. Kaşık ile tüketmeniz veya tatlılarınıza artı lezzet vermek için kullanmanız tavsiye edilir. Eşi benzeri olmayan ve çocuklar tarafından coşku ile tercih edilen bu ürün, yıllardır aynı çeşitleri yiyen yetişkinleri de bir hayli şaşırtmakta ve mutlu etmektedir.

KAKAOLU BİSKÜVİLİ KREMA

“İki kakaolu bisküvi arası enfes sütlü krema” olarak marketlerde satılan pek çok ürün mevcut. Bunu tersine çevirerek yani üründeki enfes kremayı  çoğaltıp içine bu bisküvi parçalarını koysak nasıl olur dedik ve bu eşsiz ürünü yarattık. Bisküvi arasındaki standart kremalardan çok daha kaliteli ve lezzetli olan tereyağlı, sütlü kremamıza en çok tercih edilen kakaolu bisküviyi parçaladık, koyduk. Bu farklı, eşsiz ve yedikçe mutluluk veren ürünü nihayet afiyetinize sunduk!

bitter çikolata parçalı kakaolu fındıklı krema afiş

BİTTER ÇİKOLATALI KREMA

“Dünyada ilk ve tek” ,içerisinde gerçek bitter çikolata parçaları içeren bu kakaolu fındıklı krema teknik imkansızlıklar yüzünden başka firmalar tarafından üretilememektedir. Bizim için imkansız değildir. Levin Mühendislik ve Makine Gıda San. Tic. Ltd. Şti. olarak bizler; kendi mühendislik çözümleri ile en farklı ve lezzetli ürünleri en iyi fiyata sizlere sunabilmeyi misyon edindik. Bu ürün çok lezzetli olmasının yanı sıra bir mühendislik harikasıdır. Rica ederiz, afiyet olsun!

HİNDİSTAN CEVİZİ KREMASI

Hindistan cevizi meyvesinin iyice ezilmesi sonucu yağının çıkması ile desteklenen süt, vanilya ve tereyağ tabanı hem enerji hem lezzet açısından yüksek bu ürünün ortaya çıkmasını sağlamıştır. Tatlı yapımında, kreplerde kullanılması tavsiye edilir. Hindistan cevizi yağı değildir, %30 hindistan cevizi içeren lezzetli bir hindistan cevizi kremasıdır.

hindistan cevizi ezmesi afiş

HİNDİSTAN CEVİZİ EZMESİ

Hindistan cevizi meyvesinin yağını çıkarmadan, ezilmiş parçacıkların yerken hissedilecek şekilde daha iri mikron büyüklüğünde bırakıldığı bu enfes Hindistan cevizi ezmesi yine süt, tereyağ ve vanilya ile desteklenmiştir. Lezzeti ve yüksek enerjisi(kcal) ile kahvaltılarda, ekmek üstü, kaşıklayarak veya tüm tatlılar ile kullanılabilir.

fındık krokan kreması afiş

FINDIK KROKAN KREMASI

Taze “Giresun” fındıklarının şeker ile yüksek sıcaklıkta karamelizasyonu sonucu elde edilen fındık krokanın iyice ezildikten sonra, krema formda olabilmesi ve en lezzetli halde tüketebilmesi adına sütlü taban hazırlanarak %30 oranında eklenmesiyle oluşmuştur. Fındık kreması çeşidi çok olmasına rağmen bu eşsiz fındık krokan ezme kreması; farkını lezzeti ile ortaya koymaktadır.

KAVRULMUŞ FINDIK KREMASI

Kavurma işlemi başlı başına ürünün aromasını güçlendirir ve lezzetinin daha iyi ortaya çıkmasını sağlar. Sadece fındık  tüketilecekse zevkler değişebilir, kimi çiğ sever kimi kavrulmuş fakat eğer fındık lezzeti baz alınmış (%30 oranında) bir krema üretilecekse kavrulmuş fındığın lezzetini daha üstün bulduk ve sizlerin onayına sunduk. Doğrudan kaşık kaşık veya ekmek arası/üstü tüketebilir, dilerseniz tatlı ve hamur işlerinizde kullanabilirsiniz.

sütlü fındık kreması afiş

SÜTLÜ FINDIK KREMASI

“Kalite Herkes İçindir” sloganı ile faaliyette bulunan firmamız nihayet bu site üzerinden siz değerli tüketicilerimizle de buluşmaktadır. Yurt dışında tutulan ve tercih edilen bu ürünümüz gerçek fındık ile değil aroma ile hazırlanmıştır. Lezzeti yüksek bir ürün olmasına rağmen gerçek fındık içermemektedir. Aromaların koku ve tat açısından güçlü olması ve fiyat avantajı sebebi ile genelde yüksek üretim kapasiteli firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Kakaolu fındıklı krema afiş

KAKAOLU FINDIKLI KREMA

İstisnasız tüm çikolata fabrikalarının hatta helvacıların, reçelcilerin, bazı fındıkçıların, bilenlerin-bilmeyenlerin, sertifikalı veya merdiven altı şirketlerin hepsinin ürettiği; en çok tüketilen krema ürünü olan Kakaolu Fındıklı Krema! Bu konuda sektör lideri herkesin bildiği bir başka markadır ve akıllardaki soru neden diğer firmaların tadının aynı olmadığıdır. Fındık oranını arttırmak kaliteyi ve fiyatı arttırsa da lezzeti arttırmaz. Doğru lezzet ancak doğru reçete ile mümkündür. Sektör lideri reçetesindeki ve tüketici talebi fiyatındaki kakaolu fındıklı kremamız ile en kısa zamanda tanışabilmeniz dileği ile…

yer fıstığı kreması afiş

YER FISTIĞI KREMASI

Günümüzde yaygınlaşan hatta evlerde de yapılmaya başlanan bu ürün kesinlikle “ev yapımı tadında veya kıvamında” değildir! Seçilen orijini belli ve kaliteli fıstıklar, pişme-kavrulma dereceleri, diğer hammaddeler ile birleşim oranlarını belirleyen özel reçetesi,  bilyeli koca öğütücülerde işlem görmesi ve dinlendirilmesi sonucu profesyonel bir kıvama ve olağanüstü bir lezzete sahiptir. Sporcu yiyeceği değil; gurme yiyeceğidir; içerisinde şeker barındırır.

ANTEP FISTIĞI KREMASI

Antepfıstığının; muazzam lezzetine rağmen yüksek fiyatı yüzünden üreticiler tarafından pek tercih edilmemektedir. Piyasada satılan diğer ürünleri tattığımız zaman tüketiciler tarafından da pek tercih edilmeme nedeninin sadece fiyat değil lezzet de olduğunu tespit ettik. Doğru oranlara sahip bir reçete olmadan üretilen antepfıstığı kremasında hep eksik bir şeyler kalır ve aradığınız hazzı veremez. Ya antepfıstığı oranı fazla olur (tabi fiyatı da) ve antepfıstığı ezmesi yersiniz ya da aroma ile tatlandırılmış katılaşmış bir krema ürünü olur zevk alamazsınız. Yıllardır aradığınız ve hak ettiğinizi düşündüğümüz doğru antepfıstığı kreması budur, “Kalite Herkes İçindir!”

kavrulmuş badem kreması afiş

KAVRULMUŞ BADEM KREMASI

Badem, sahip olduğu iyi besin değerlerine rağmen diğer kuruyemişlere kıyasla(fındık, fıstık gibi) aromatik olarak çok güçlü bir kuruyemiş değildir. Kakao ile karıştırıldığında tadını almanız güçleşir, sadece ezme olarak da maalesef pek fazla haz vermemektedir. Bademden en lezzetli kremayı üretebilmek için belli bir kavrulma derecesi ve tabi ki doğru reçete ile üretilmesi şarttır. Bu ürünü yerken farklı bir ürün tüketmenin, sofistike bir lezzettin ve kalitenin gerçek tadını deneyimleyeceksiniz.

SÜTLÜ KARAMEL KREMASI

Şeker; gerçekten sihirli bir gıdadır, farklı işlemler ile farklı tatlılar hep şekerden üretilmektedir. Şeker yavaşça ısıtıldığında eriyerek; moleküllerinde ortaya çıkan değişiklik sonucu kahverengi bir renk alması ve güzel bir lezzet kazanması yoluyla karamel elde edilir. Şekerli şeylerin yanında süt iyi gider peki sütün içinde karamel nasıl gider? Bilebilmenin tek yolu alternatifi de bulunmadığından sadece bu üründür.

(Spoiler : Olağanüstü gider)

çilekli sütlü krema afiş

ÇİLEKLİ SÜTLÜ KREMA

“Kırmızı Kadife” adındaki bu tatlı yurtdışında tutulduktan sonra ülkemizde de kendine yer buldu ve pek çok pastanenin portföyüne girdi. Müşterilerimiz bu tatlıyı krema halde yemeyi talep edince başta şaşırdık, nihayetinde arz ettik. Gerçek çilekten değil aroma kullanılarak üretilmiş pembe renkli bol sütlü, “red velvet” tatlısı tadındaki bu kremanın genellikle çocukların ilgisini çok çektiği ve krema çeşidi olarak olarak sadece kakaolu fındıklı krema yiyebilme kısıtlamasına sahip büyüyen çocukları bir hayli mutlu ettiği gözlemlenmiştir.

yabanmersinli krema afiş

YABANMERSİNİ SÜTLÜ KREMA

Mavi Kadife… Gıda’da mavi renk son tüketici için iticidir ve yabanmersini bizim coğrafyamızda pek yer almamaktadır. Buna rağmen ihracat müşterilerimizin talebi üzerine arz ettiğimiz bu krema farklı rengi ve aroma kullanılarak elde edilen bol sütlü sıra dışı tadıyla; özellikle dekoratif amaçlı tatlılarda, farklı bir tat arayanlar veya çocuklar tarafından tüketimi için sıklıkla tercih edilmektedir. Eğer farklı meyveli, tatlı ve mavi bir ürün arıyorsanız bu ürün sizi çözüme ulaştıracaktır.